تاریخچه شرکت

شرکت مولد علم توسط جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاهی بعد از سه سال تحقیقات مستمر در سال 139۰ تاسیس گردید.
این شرکت در بدوامر در زمینه طراحی و ساخت سی سیستمهای کنترلی هوشمند و با رهیافت بومی سازی این سیستمها، در پارک علم وفناوری دانشگاه تهران مستقر شد و با گسترش دامنه فعالیت خود تلاش دارد به یکی از موثرترین مجموعه های دانش بنیان فعال در عرصه های علمی و اقتصادی مبدل گردد.
این شرکت به لطف ایزد منان و با بهره گیری از متخصصین مجرب توانسته است به موفقیت های پرافتخاری در عرصه داخلی و بین المللی نائل آید.
ازجمله این افتخارات به کسب عنوان “شرکت فناور برتر” در بیست و دومین جشنواره پژوهشی و فناوری دانشگاه تهران، ثبت دو اختراع همراه با تایید علمی از مراکز معتبر داخلی، کسب عنوان اول در طرح های پژوهشی دهمین جشنواره جوان خوارزمی و سوم در هفتمین جشنواره علمی پژوهشی فردوسی، چاپ مقاله در ژورنال معتبر سنسور کشور سوئیس و ارائه چندین مقاله در کنفرانسهای معتبر داخلی و بین المللی ( IEEE ) میتوان اشاره نمود.

اهداف و چشم انداز

کسب و کار مولد بیش از هر چیز نیاز به انسان های مولد علم دارد، انسان هایی که با علم خود مولد فناوری نیز می‌باشند.

ایحاد، رشد و توسعه گروه‏های تخصصی با چشم انداز تغییر ساختار شرکت و تبدیل شدن به هلدینگ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه ملی و بین المللی جهت ایجاد ارزش های مورد نیاز جامعه.

شرکت مولد علم با سياستگذاری و سازماندهی موثر گروه های تابعه و سرمايه گذاری برای دستيابي به صنعت برتر به منظور ارائه خدمات و توسعه کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، دارای نقش مهمی در تامین نیازهای داخلی و ایجاد زمینه های رشد اقتصاد مقاومتی با هدف نیل به توسعه پایدار است. مولد علم با توسعه آموزش و يادگيری و ایجاد فرصت های مساوی نقش آفرینی برای کارکنان به عنوان ذینفعان اصلی سازمان همواره در جهت تامین رضایت کلیه مشتریان خود، شامل تمامی خدمت گیرندگان حقیقی و حقوقی تلاش می‌کند.
مولد علم با استفاده از تجارب شرکت های معتبر داخلی و خارجی در جهت شناسایی و بومی سازی فناوری های نوین تلاش نموده و علاوه بر ارتقای سطح استانداردهای ملی و کاهش شکاف بین فناوری داخلی و خارجی در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات دارای حضوری فعال در عرصه ملی می باشد.

برخی از خدمات مرکز تلفن مجازی:

  1. سرویس مرکز تلفن مجازی با خط ثابت تهران
  2. سرویس تماس خروجی 
  3. سرویس تلفن گویا 
  4. سرویس منشی مجازی